Trivselsteamet

 
PROGRAMANSVARLIGE:
For spørsmål, er det bare å ringe oss. Vi er der for dere :)




Håvard Kjøbli

Programansvarlig
Buskerud, Vestfold, Telemark,
Finnmark og Oslo. 

Telefon: +47 992 31 110
E-post: kjobli@trivselsleder.no 






Kari Snartemo

Prosjektleder Aktiv TL-undervisning
Programansvarlig
Hordaland og Rogaland.

Telefon: +47 936 62 775
E-post: kari@trivselsleder.no  






Bjørner Often Sveen

Programansvarlig
Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag, 
Sogn og Fjordane, 
Nordland,
Akershus Nord og Svalbard.


Telefon: +47 952 46 884
E-post: bjorner@trivselsleder.no




Vegard Baann

Programansvarlig
Akershus Sør, Troms, Hedmark,
Oppland 
og Østfold.

Telefon: +47 920 29 250
E-post: vegard@trivselsleder.no





Nina Brekke

Programansvarlig
Møre og Romsdal, Hordaland og Rogaland.

Telefon: +47 97 660 476
E-post: nina@trivselsleder.no






Marielle Kjønås Haarvik

Prosjektleder Ungdomsskolen
Programansvarlig
Aust-Agder, Vest-Agder,
Rogaland (Sandnes) og Spania.



Telefon: +47 415 02 966
E-post: marielle@trivselsleder.no

 
 
Thomas Bottenvik
Salgsansvarlig

Telefon: +47 456 11 482
E-post: thomas@trivselsleder.no








































































































ADMINISTRASJON:


Camilla Veum
Administrasjon

Telefon: +47 474 444 18
E-post: camilla@trivselsleder.no












Kjartan Eide
Daglig leder

Telefon: +47 920 27 448
E-post: kjartan@trivselsleder.no












Tommy Bottenvik
Lekekamerat

Telefon: +47 909 97 000
E-post: tommy@trivselsleder.no

 
NYHETER
 
 
Trivselsprogrammet på Youtube
Følg oss på Facebook
Skriv ut.
Legg til i favoritter.
Tips en venn
 
Telefon: 47 44 44 18 |  E-post: post@trivselsleder.no
Tilbakemelding om hjemmesidene: web@trivselsleder.no
 
Utvikling og implementering: assist2net

Samarbeidspartner:


© Copyright 2009-2016 Trivselsleder AS. Programmet som helhet är beskyttet etter loven om åndsverk. Rettighetene til programmet tilhører Trivselsleder AS. Programmet, inkludert alt materiale – muntlig og skriftlig – kan kun benyttes av medlemsskoler.