Trivselsteamet

 
PROGRAMANSVARLIGE:
For spørsmål, er det bare å ringe oss. Vi er der for dere :)



Håvard Kjøbli
Programansvarlig
Buskerud, Vestfold og Oslo.

Telefon: +47 992 31 110
E-post: kjobli@trivselsleder.no 





Kari Snartemo
Programansvarlig
Hordaland

Telefon: +47 936 62 775
E-post: kari@trivselsleder.no  





Bjørner Often Sveen
Programansvarlig
Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag, 
Sogn og Fjordane, 
Nordland,
Troms og Svalbard


Telefon: +47 952 46 884
E-post: bjorner@trivselsleder.no



Vegard Baann
Programansvarlig
Akershus sør, Aust-Agder, Vest-Agder, 
Telemark 
og Østfold

Telefon: +47 920 29 250
E-post: vegard@trivselsleder.no




Thomas Bottenvik
Programansvarlig
Akershus nord, Hedmark, Oppland, 
Møre og Romsdal
 og Finnmark

Telefon: +47 456 11 482
E-post: thomas@trivselsleder.no




Marielle Kjønås Haarvik
Prosjektleder Ungdomsskolen/Aktiv TLU
Programansvarlig
Rogaland og Spania

Telefon: +47 415 02 966
E-post: marielle@trivselsleder.no







































































ADMINISTRASJON:


Camilla Bottenvik
Administrasjon

Telefon: +47 474 444 18
E-post: camilla@trivselsleder.no












Kjartan Eide
Daglig leder

Telefon: +47 920 27 448
E-post: kjartan@trivselsleder.no












Tommy Bottenvik
Lekekamerat

Telefon: +47 909 97 000
E-post: tommy@trivselsleder.no

 
NYHETER
 
 
Trivselsprogrammet på Youtube
Følg oss på Facebook
Skriv ut.
Legg til i favoritter.
Tips en venn
 
Telefon: 47 44 44 18 |  E-post: post@trivselsleder.no
Tilbakemelding om hjemmesidene: web@trivselsleder.no
 
Utvikling og implementering: assist2net

Samarbeidspartner:


© Copyright 2009-2016 Trivselsleder AS. Programmet som helhet är beskyttet etter loven om åndsverk. Rettighetene til programmet tilhører Trivselsleder AS. Programmet, inkludert alt materiale – muntlig og skriftlig – kan kun benyttes av medlemsskoler.